Zadaj pytanie on-line

Osłona przewodów 200 x 2.0 cm 79R273 TOPEX

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 79R273
  • Producent: TOPEX
  • Kod producenta: 5902062004567
  • Dostępność: Sklep Wrocław - realizacja 1-2 dni robocze Sklep Wrocław - realizacja 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 11,38 zł 17,84 zł 14,00 zł

Osłona przewodów, długość 200 cm, materiał polipropylen 20mm średnicy.

Osłona przewodów TOPEX o długości 200 cm. Pomagają upiąć przewody zasilające tak, aby je uporządkować i zapewnić bezpieczeństwo. Ułatwiają zamaskowanie przewodów z tyłu biurka lub komody. Przewody schowane są w plastikowej tubie. W ten sposób upięte, zajmują mniej miejsca i nie kurzą się. Łatwe w montażu. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez komputera, telewizora czy zestawu kina domowego. Te i inne sprzęty elektroniczne Sprawiają, że nasze codzienne życie, praca, wypoczynek są łatwiejsze i bardziej przyjemne. Już dawno przestały też być luksusem. Jednak im więcej elektroniki posiadamy tym większa ilość poplątanych kabli. Na szczęście są już sposoby by poradzić sobie z problemem kłopotliwych kabli zalegających za szafką oraz biurkiem.

Organizacja kabli nie musi być koszmarem. Osłony do przewodów, orgnizery czy specjalne klipsy do kabli nie tylko porządkują zalegające za meblami przewody, ale również zwiększają nasze bezpieczeństwo.

Kable często narażone są na uszkodzenia mechaniczne. Chcąc im zapobiec najlepiej umieścić przewody w specjalnej osłonie do przewodów TOPEX. To proste i elastyczne rozwiązanie umożliwia spięcie kilku przewodów w jedną wiązkę, zwiększając tym samym estetykę biura czy domu. Co ważne osłona TOPEX pełni funkcję ochronną. Wykonana z wysokiej jakości poliuretanu, zapobiega dostawaniu się kurzu do wiązki i chroni kable przed przecinaniem czy innymi uszkodzeniami.