R18PD3-225S Wiertarko-wkrętarka udarowa 50Nm 18V, 2xakum. Li-ion 2,5 Ah RYOBI

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: 5133003345
  • Producent: RYOBI
  • Kod producenta: 4892210148636
  • Dostępność: Sklep Wrocław - realizacja 1-2 dni robocze Sklep Wrocław - realizacja 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 568,29 zł 699,00 zł

Dane techncizne:
Zasilanie 18V
Moment obrotowy 50 Nm
Akumulatory w zestawie 2x2,5Ah
Zakres pracy w drewnie 38 mm
Zakres pracy w stali 13 mm
Zakres pracy w betonie 13 mm
Dwubiegowa Tak
Prędkość 0-500/0-1800 /min
Rozmiar uchwytu 13 mm
Funkcja udaru Tak

Opis:
Wiertarko-wkrętarka z funkcją udaru, dwoma biegami i momentem obrotowym 50 Nm!

Zacznij pracę nad wymarzonymi projektami – najlepiej zmobilizuje Cię wiertarko-wkrętarka udarowa marki Ryobi! Urządzenie ma wszystkie standardowe funkcje, których potrzebujesz do pracy. Dostosuj parametry i funkcje do zadania i materiału, niezależnie od tego, czy pracujesz w drewnie, stali czy betonie!

Wiertarko-wkrętarka marki Ryobi oferuje doskonałe możliwości dostosowania narzędzia do wykonywanej pracy. Do wyboru są funkcje wkręcania, wiercenia oraz udaru, zmiana kierunku obrotów, dwa biegi oraz 24 ustawienia momentu obrotowego i tryb wiercenia. Nie można również nie wspomnieć, że regulacja prędkości odbywa się przez spust! Wszystko to, łącznie z momentem obrotowym 50 Nm, czyni wkrętarkę odpowiednią do większości zadań, jakie można sobie wyobrazić.

Wiertarka niezwykle wygodnie leży w dłoni – jest bowiem wyposażona w ergonomiczny, miękki uchwyt marki Ryobi. Zmniejsza on wysiłek i pozwala pracować przez dłuższy czas. Z przodu urządzenia znajduje się oświetlenie robocze LED podświetlające obszar pracy i ułatwiające pracę w miejscach zaciemnionych.

Nie pozwól, by wymiana końcówek i wierteł oznaczała wstrzymanie pracy – wkrętarka 18 V marki Ryobi jest wyposażona w szybkozaciskowy uchwyt szczękowy (13 mm) i automatyczną blokadę wrzeciona. Uchwyt szczękowy jest ponadto wykonany z metalu, co zapewnia mu wyjątkową wytrzymałość. Poniżej uchwytu znajduje się również schowek na końcówki.

Należy do serii Ryobi One+, której cechą charakterystyczną jest możliwość używania jednego akumulatora i ładowarki z różnymi produktami. Akumulatora i ładowarki można zatem używać z pozostałymi urządzeniami z serii Ryobi One+.

Wyposażenie:
2 x akum. Li-ion 2,5 Ah,
ładowarka,
1x dwustronny bit,
torba

 

*Wymagana rejestracja na stronie www.ryobitools.eu w ciągu 30 dni od daty zakupu

*Przy zakupie na Fakturę VAT gwarancja 1 rok