Poziomica SOLA BigX 3 120

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: SO01373401
  • Producent: Sola,
  • Dostępność: Sklep Wrocław - realizacja 1-2 dni robocze Sklep Wrocław - realizacja 1-2 dni robocze
  • szt.
  • Cena netto: 131,71 zł 162,00 zł

Poziomnica z profilu prostokątnego SOLA BIG X 3 120
- Bardzo wysoka dokładność pomiaru w pozycji standardowej i odwróconej
- Ergonomiczny profil aluminiowy o wysokiej sztywności skrętnej zapewnia zawsze precyzyjne wyniki pomiarów
- Lepszy, szybszy i dokładniejszy odczyt dzięki opatentowanym libelkom SOLA FOCUS
- Odporne na uszkodzenia mechaniczne libelki blokowe ze szkła akrylowego z soczewką powiększającą (+60%) i 30-letnią gwarancją szczelności
- Lepsza czytelność w słabych warunkach oświetlenia dzięki okładzinie podświetlającej SOLA
- Obustronne zaślepki 2-K absorbujące uderzenia optymalnie chronią przed uszkodzeniem

Dane techniczne:
Materiał: aluminium
Powierzchnia: powlekana
Kolor: czerwony
Masa profilu: 630 g/m
Tolerancja pomiaru w pozycji standardowej: 0,50 mm/m (0,029°)
Tolerancja pomiaru w pozycji odwróconej: 0,75 mm/m (0,043°)
Liczba libelek poziomych: 1
Liczba libelek pionowych: 2
Powierzchnia pomiarowa: powlekana
Zaślepka: 2-K
Wymiary: 51,5 x 25,3 mm

ODPORNA NA USZKODZENIA MECHANICZNE LIBELKA FOCUS ZE SZKŁA AKRYLOWEGO
Od 2011 roku wszystkie poziomnice i łaty murarskie SOLA są wyposażone w opatentowane libelki typu FOCUS. W przeciwieństwie do wersji okrągłych są bardziej kontrastowe, co się przekłada na szybsze i dokładniejsze pomiary. Potwierdziły to testy wykonane przez profesjonalistów z całej Europy. Wyjątkowo precyzyjne libelki FOCUS są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zniekształcenia. Ponadto wypełniająca je ciecz jest antystatyczna i bardzo odporna na działanie światła.
30 LAT GWARANCJI NA OPATENTOWANE ZGRZEWANIE ULTRADŹWIĘKOWE
Opatentowane zgrzewanie ultradźwiękowe SOLA zapewnia, że nie dojdzie do wycieku płynu z libelki. Dzięki naszemu kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu i przodującemu know-how możemy udzielić Państwu na to 30-letniej gwarancji.
KONTROLA JAKOŚCI
Od 1994 roku SOLA jest certyfikowana zgodnie z ISO 9001. Zgodnie z systemem ISO, wykonujemy działania zapewniające jakość we wszystkich obszarach. Każda poziomnica SOLA jest indywidualnie regulowana i sprawdzana.
ZAŚLEPKI PRZECIWPOŚLIZGOWE
Zaślepki przeciwpoślizgowe w modelach RED / BIG RED umożliwiają wygodne przykładanie poziomicy do podłoża i jej pewne utrzymanie — nawet jedną ręką podczas wykonywania odpowiednich oznaczeń.
CIĘŻAR PROFILU
Poziomnice SOLA są zawsze ponadprzeciętnej jakości. Dotyczy to również ciężaru metra bieżącego profilu wynoszącego ponad 500 g (500 g/mb). Jest to podstawowy warunek do spełnienia dla markowej poziomnicy! Zapewnia to znacznie dłuższą żywotność poziomnic SOLA i szczególną wytrzymałość na obciążenia. Grube ścianki chronią poziomnice SOLA przed codziennym zużyciem i uszkodzeniami na placu budowy. W ten sposób minimalizuje się niedokładności.
TOLERANCJA POMIARÓW STANDARDOWYCH
Poziomnice SOLA z profili prostokątnych dysponują tolerancją pomiaru maks. 0,50 mm/m w przypadku pomiarów standardowych. Przewyższają w ten sposób inne wysokogatunkowe poziomnice o maksymalnej tolerancji pomiarów 1,00 mm/m.
TOLERANCJA POMIARU W POZYCJI ODWRÓCONEJ
Wszystkie poziomnice SOLA z prostokątnych profili aluminiowych dysponują tolerancją pomiarów wynoszącą maks. 1.00 mm/m! Dzięki bardzo precyzyjnym libelkom są one wprost idealne do pomiarów w pozycji odwróconej.