Zadaj pytanie on-line

Grawerka Proxxon GE 20 do frezarek ręcznych

  • Dodaj recenzję:
  • Kod produktu: PR27106
  • Producent: PROXXON,
  • Kod producenta: PR27106
  • Dostępność: Pod zamówienie, kliknij i zapytaj o termin Pod zamówienie, kliknij i zapytaj o termin
  • szt.
  • Cena netto: 705,45 zł 867,70 zł

Do grawerowania liter, liczb oraz innych kształtów. Wyposażony w 20 mm kołnierz pasujący do większości oferowanych MICROMOTóW. Do grawerowania liter, liczb oraz innych kształtów na metalu, plastiku, szkle oraz kamieniu. Używane w jubilerstwie, przy obróbce szlachetnych materiałów. Użyteczne do tworzenia miniatur, dowolnych kształtów, wycinków, szkicowania obrysów również w seriach. Można używać stworzonych przez siebie szablonów jak i szablonów dostępnych w handlu (rośliny, zwierzęta, herby rodowe). Uchwyt do szablonów trzyma maksymalnie 14 liter. Kontury szablonu są przenoszone za pomocą kulistej rączki.

Przenoszone litery możemy pomniejszyć i otrzymywać w skali 2:1, 3:1, 4:1, lub 5:1 przy użyciu dwóch śrub. Obrabiany przedmiot jest umieszczany i mocowany na ruchomym bloku za pomocą stalowych zacisków stopniowych. Komplet zawiera dwa zestawy liter od A do Z, z myślnikami, kropką (ogółem 52 sztuki), po jednym kluczu imbusowym 1,5 – 3 oraz 5 mm, jak również imbusowy wkrętak 2,5 mm z końcówką kulistą. Jest też instrukcja obsługi.

Uwaga: Profesjonalna wiertarko-frezarka IBS/E oraz zaciski nie wchodzą w skład zestawu!

Wywodzący się z Niemiec Proxxon to czołowy producent doskonałych kluczy i profesjonalnych mikroelektronarzędzi. W ofercie doświadczonej firmy znajdują się m.in. wysokiej jakości tokarki, wyrzynarki, wiertarko-frezarki czy micro frezarki. Zaawansowane technologicznie narzędzia Proxxon znajdują zastosowanie w mechanice, elektronice, protetyce czy jubilerstwie. Cenią je tak profesjonaliści, jak i modelarze czy pracujący w warunkach domowych majsterkowicze.