Zadaj pytanie on-line

Warunki dostawy i płatności

Warunki dostawy i czas dostawy
1. Zamówiony towar wysyłany jest firmą kurierską DPD oraz Paczkomaty InPost:

-Kurier za pobraniem - cena 15,90 zł brutto

-Kurier przelew przedpłata - cena 12,90 zł brutto

-Kurier karta płatnicza w systemie eCard albo Paypal- 12,90 zł brutto + opłata operatora

-Paczkomaty InPost przelew przedpłata - cena 9,90 pln brutto

-Paczkomaty InPost karta płatnicza w systemie eCard albo Paypal - cena 9,99 pln brutto + opłata operatora
 
Koszt dostawy może ulec zmianie przy przesyłkach wielkogabarytowych lub przekraczających 70kg (aktualne ceny dostawy zawsze znajdziesz w koszyku podczas składania zamówienia).
Tylko w przypadku płatności w systemie PayU doliczana jest kwota 5 zł do zamówienia.

2. Zamówiony towar można odebrać w biurze handlowym e-sklepu Karba od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30 po uprzedniej informacji pracownika sklepu o dostępności towaru.
Zamówiony towar odebrać można przy ulicy Fabrycznej 14 we Wrocławiu. Nad bramą wejściową biura handlowego zainstalowany jest duże logo firmy KARBA, która jest właścicielem e-sklepu Karba.

3. Czas dostawy zamówionego towaru zależny jest od dostępności poszczególnych produktów w magazynie e-sklepu Karba. Jeśli towar jest dostępny w magazynie, zamówienie zostanie wysłane w tym samym dniu pod warunkiem, że została wybrana opcja za pobraniem lub została potwierdzona płatność za zamówienie.

4. Termin realizacji zamówienie może wydłużyć się do 2 tygodni. W przypadku gdy producent lub dystrybutor nie posiada zamówionego przez Klienta towaru, termin realizacji ustala się indywidualnie.

5. Towar dostarczany jest tylko na terenie Polski. Nie realizujemy zamówień po za Polską.

Płatności
1. Za pobraniem - jest to płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki. Paczki za pobraniem wysyłane są zarówno Pocztą Polską jak i kurierem

2. Przelew przedpłata - w potwierdzeniu złożenia zamówienia podawany jest numer konta, na który należy wpłacić kwotę z zamówienia. Płatność należy uiścić dopiero po potwierdzeniu dostępności towaru. Na wyraźną prośbę Klienta jest wysyłana e-mailem albo faxem faktura PRO FORMA.

3. Przelew przedpłata w systemie PayPal - jest to tzw. "szybki przelew", po dokonaniu takiego przelewu pracownik e-sklepu Karba otrzymuje natychmiastową informację o dokonaniu przelewu przez Klienta

4. Płatność kartą w systemie eCard - jest to płatność dokonywana kartą kredytową albo kartą przystosowaną do płacenia w Internecie. Po dokonaniu płatności kartą pracownik e-sklepu Karba otrzymuje natychmiastową informację o dokonaniu płatności przez Klienta.