Zapraszamy do sklepu
http://www.karba.com.pl
KARBA B.KARCZEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71-724-24-64

Szczypce do pierścieni Segera NWS zew. 3-10 proste

- > Narzędzia ręczne > Szczypce > Szczypce do pierścieni segera
main
Kod: LAN_NW175-62-A0
Producent: NWS
Kod producenta: 4003758175804
Dostępność: 4szt

Cena brutto: 86,63 zł
Cena netto: 70,43 zł

- szczęki proste
- antypoślizgowe, skręcone precyzyjne końcówki
- ze sprężyną otwierającą
- uchwyty pokryte tworzywem sztucznym
- wykonane ze stali chromowo-wanadowej, kute i hartowane olejowo

długość całkowita: 135 mm
średnica min.: 3 mm
średnica max.: 10 mm
średnica końcówki: 0,9 mm

Firma NWS jest wiodącym na świecie producentem profesjonalnych narzędzi ręcznych takich jak kombinerki, obcinaczki, szczypce itp. Przedsiębiorstwo powstało w Niemczech w 1973 roku i na przestrzeni lat dało się poznać jako stabilny i pożądany partner dla wymagających użytkowników, przemysłu i warsztatu.

W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości produkty NWS są wytwarzane wyłącznie w Niemczech a ich jakość stała się znakiem rozpoznawczym marki. Każdy etap produkcji NWS jest bardzo rygorystycznie kontrolowany. Proces wytwarzania jest zgodny a nawet przewyższa najostrzejsze europejskie standardardy i normy min. DIN ISO 9001 czy VDE- DIN EN 60900.

Narzędzia NWS wygrywają w rankingach przeprowadzanych przez poczytne magazyny zajmujące się branżą narzędziową lub majsterkowaniem jak np.Selbst Ist Der Mann. Produkty NWS są objęte 5-letnią gwarancją.