Zapraszamy do sklepu
http://www.karba.com.pl
KARBA B.KARCZEWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71-724-24-64

Kotwa do betonu sworzniowa FWA 8mm x 65mm 1szt. Fischer

- > Narzędzia ręczne > Kołki i wkręty
main
Kod: F45788
Producent: Fischer
Kod producenta: 4006209457887
Dostępność: 85

Cena brutto: 2,20 zł
Cena netto: 1,79 zł
  • Standardowa głębokość kotwienia zapewnia wysoką nośność. To oznacza możliwość stosowania mniejszej ilości punktów mocowania i mniejszych płyt kotwiących.
  • Zredukowana głębokość kotwienia pozwala na stosowanie płytszych otworów wierconych. Ogranicza to do minimum czas potrzebny na montaż, przy zwiększeniu elastyczności.

Kotwa śrubowa fischer FWA to ekonomiczne rozwiązanie do zastosowań, które nie wymagają mocowań z aprobatą. FWA wykonana jest ze stali zwykłej węglowej cynkowanej ogniowo. Kotwa śrubowa może być stosowana z dwiema głębokościami kotwienia. Standardowa głębokość kotwienia zapewnia wysoką nośność. To oznacza możliwość stosowania mniejszej ilości punktów mocowania i mniejszych płyt kotwiących. Zredukowana głębokość kotwienia pozwala na stosowanie płytszych otworów wierconych. Skraca to czas montażu i zwiększa elastyczność.

Instrukcja montażu:
  • Kotwa FWA jest przeznaczona do montażu wstępnego i montażu przelotowego.
  • Przed rozpoczęciem montażu, umieścić nakrętkę sześciokątną w optymalnym położeniu (wprowadzany trzpień wystaje ok. 3 mm poza nakrętkę sześciokątną).
  • Po przyłożeniu momentu obrotowego, śruba stożka jest wciągana do klipsu rozporowego i rozszerza się do ścianki otworu.